Poznajcie nowe oblicze Group5

Przez ostatni rok wprowadziliśmy wiele rozwiązań, ułatwiających korzystanie z hostingu w Group5. W końcu przyszedł czas na stronę internetową. Zobacz, co się zmieniło.

Nawigacja łatwa jak nigdy. Nowa strona jest prosta i czytelna jak zasady, które stosujemy. W ciągu kilku chwil znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Strona przyjazna urządzeniom mobilnym. Nieważne, czy korzystasz z 22-calowego monitora, ekranu tabletu, czy smartfona. Strona Group5 dostosuje się do Ciebie i zawsze będzie czytelna.

Wsparcie dla narzędzi SEO. Korzystając hostingu SEO w Group5 możesz uruchomić popularne programy, wykorzystywane do pozycjonowania stron. Zobacz listę obsługiwanych narzędzi.

Promocja na dobry początek. Zamów hosting bez limitu 50% taniej. Od nas dostaniesz w prezencie kupon na reklamę Google AdWords o wartości 250 zł. Proste, prawda? Już dziś zacznij bezpłatny okres testowy bez zobowiązań. Dowiedz się więcej.

Nowe regulaminy. W dniu 16 czerwca 2014 r. regulamin świadczenia usług hostingowych oraz regulamin rejestracji i utrzymania domen internetowych zyskały nowe brzmienie. Obydwa dokumenty są dostępne w zakładce Regulaminy.

Powrót do kategorii