Zapłać tak, jak lubisz

W Group5 wiemy, że niskie ceny to nie wszystko. Równie ważna jest Twoja wygoda. Dlatego poza naszym hostingiem rozwijamy usługi dodatkowe, sprawiające, że korzystanie z oferty Group5 jest łatwiejsze. Dzięki nim możesz zapłacić za nasze usługi zaledwie kilkoma kliknięciami lub nie przejmować się zalegającymi papierami.

Dane do przelewu 

Znajdziesz je na każdej fakturze za usługi Group5 i w wiadomości e-mail z przypomnieniem o końcu okresu abonamentowego.

Nazwa odbiorcy:

Vogan Sp. z o.o.
ul. Bonarka 11
30-415 Kraków

Numer konta:

34 1090 1665 0000 0001 3179 6509

Szybkie płatności elektroniczne

Dzięki współpracy z Dotpay, nie musisz czekać na zaksięgowanie przelewu. Twoja wpłata jest akceptowana w ciągu kilku chwil, a Ty możesz korzystać z pełnych parametrów hostingu w Group5 lub kontynuować pracę w kolejnym okresie abonamentowym.

W podsumowaniu każdego zamówienia oraz na fakturze za przedłużenie usług znajdziesz przycisk Zapłać teraz. Klikając w niego trafisz na stronę, gdzie możesz wybrać płatność przelewem online, kartą kredytową lub przy pomocy szybkiego transferu. Pełną listę  metod płatności, obsługiwanych przez Dotpay, znajdziesz tutaj.

Faktury elektroniczne

To wygodny sposób na prowadzenie rozliczeń. Faktura zapisana jako plik PDF jest pełnoprawnym dokumentem księgowym, pozwalającym  na:

  • oszczędność czasu – e-fakturę otrzymasz tuż po zaksięgowaniu wpłaty
  • łatwy dostęp do dokumentów – w każdej chwili możesz odszukać daną fakturę w swojej skrzynce odbiorczej lub po zalogowaniu do panelu klienta
  • obniżenie kosztów biurowych – faktury elektroniczne nie wymagają drukowania i przechowywania w segregatorach

W każdej chwili możesz wybrać sposób otrzymywania faktur za usługi Group5. Zmiana jest bezpłatna i możliwa po zalogowaniu się do panelu klienta. Możesz również skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta i poprosić o wprowadzenie zmiany. Niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt