Parametry konta

Od lat współpracujemy z firmami zajmującymi się pozycjonowaniem i wiemy, czego oczekują od hostingu doświadczeni specjaliści. Hosting SEO w Group5 to brak limitów transferu i pojemności konta. Do tego 32 adresy IP z różnych klas adresowych, możliwość hurtowego dodawania domen i wsparcie dla popularnych narzędzi SEO.
Sprawdź parametry hostingu SEO w Group5, znajdziesz je poniżej. W zakładce Narzędzia SEO zebraliśmy listę przykładowych skryptów i programów, które wspiera hosting w Group5.

Parametry bez limitu
Parametry bez limitu

Hosting SEO w Group5 pozwala na tworzenie dowolnej liczby serwisów www, kont FTP i kont pocztowych.

Unikalne adresy IP
Unikalne adresy IP

Dostajesz do dyspozycji 55 adresów IP, każdy z innej klasy adresowej C.

Wsparcie dla narzędzi SEO
Wsparcie dla narzędzi SEO

Nasz hosting SEO obsługuje większość popularnych narzędzi i skryptów, stosowanych przy pozycjonowaniu stron www.

36,00 zł miesięcznie

Zamów
Adresy IP
55 sztuk

W ramach hostingu SEO w Group5 otrzymujesz 55 adresów IP - każdy z innej klasy adresowej.

Pojemność konta
Bez limitu

Korzystając z konta hostingowego SEO masz do dyspozycji nieograniczoną przestrzeń dyskową. Możesz ją wykorzystać na wszystkie usługi, jakie dostępne są w ramach konta:... - serwis www,
- bazę danych,
- pocztę elektroniczną.
W panelu administracyjnym znajdziesz aktualne wykorzystanie pojemności konta. Na jednym koncie hostingowym można przechowywać maksymalnie 200 000 plików.

Transfer miesięczny
Bez limitu

Nielimitowany pakiet transferu obejmuje zarówno ruch wychodzący jak i ruch przychodzący w ramach konta. Transfer jest wykorzystywany do obsługi takich usług jak:... - serwisy www,
- poczta elektroniczna,
- konta FTP.
Ruch lokalny, odbywający się w ramach serwera, nie jest zliczany. W panelu administracyjnym znajdziesz aktualne wykorzystanie transferu.

Obsługiwane domeny i subdomeny
bez limitu

Do każdego konta hostingowego możesz przypisać dowolną liczbę domen internetowych. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej domeny, możesz ją zarejestrować w zakładce Domeny.

Bazy danych MySQL
bez limitu

Bazy danych są niezbędne do korzystania z dynamicznego serwisu WWW, systemu bazodanowego lub wyszukiwawczego.... Są wykorzystywane przez blogi, fora dyskusyjne oraz strony internetowe oparte o system CMS. Zarządzanie bazami danych odbywa się z poziomu panelu administracyjnego, za pomocą oprogramowania phpMyAdmin. Hosting SEO w Group5 obsługuje bazy danych MySQL w wersji 5.1.

Serwer MySQL posiada zdefiniowane następujące limity:
max_questions = 200 000/1h
max_updates = 70 000/1h
max_connections = 20 000/1h
max_user_connections = 30
max_db_size = 200 MB

Konta e-mail
bez limitu

Możesz utworzyć dowolną ilości kont pocztowych. Do każdego konta e-mail w trakcie konfiguracji otrzymasz osobny login i hasło oraz ustaloną przestrzeń dyskową. ... Możesz wykorzystać ją do przechowywania wiadomości i załączników. Dostęp do kont email możliwy jest przez przeglądarkę internetową (panel WebMail) lub przez protokoły IMAP, SMTP oraz POP3.

Adresy serwerów poczty przychodzącej (POP3) i wychodzącej (SMTP) znajdziesz w zakładce Kontakt.

Konta FTP
bez limitu

Dostęp do konta hostingowego za pomocą protokołu FTP umożliwia błyskawiczne i łatwe umieszczenie na serwerze plików Twojego serwisu www. ... Z konta FTP możesz korzystać również w trakcie aktualizacji swojej strony w późniejszym okresie. W ramach usługi hostingowej otrzymasz jedno główne konto FTP. Możesz skonfigurować dodatkowe konta dla poszczególnych podkatalogów.

Obciążenie procesora
do 5%

Parametr dotyczy czasu, w jakim procesor serwera jest zajęty przetwarzaniem zadań, związanych z obsługą Twojej strony www.... Większe obciążenie procesora generują witryny wykorzystujące skrypty i wykonujące dużo zapytań do baz danych. Dla hostingu współdzielonego procesor serwera obsługuje operacje wszystkich stron www utrzymywanych na danej maszynie.

Jeżeli jedna ze stron zużywa za dużo zasobów serwera, inne strony przechowywane na tej samej maszynie działają wolniej. Dlatego stosujemy limit obciążenia procesora, chcąc zapewnić szybkie działanie witryn naszych klientów.

Bezpłatny okres testowy
7 dni

Hosting SEO w Group5 możesz aktywować i bezpłatnie testować przez tydzień. Konto jest automatycznie aktywowane już chwilę po złożeniu zamówienia. ... Podczas okresu testowego parametry konta są ograniczone do 1 GB pojemności i 10 GB transferu. Po zaksięgowaniu opłaty abonamentowej limity Twojego konta zostaną automatycznie wyłączone.

Bezpłatna pomoc techniczna
tak

Obsługa klienta to jedna z wielu rzeczy, które wyróżniają Group5 na tle konkurencji. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak Ci pomóc.... Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Możesz napisać do nas lub zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:30.
Poza tymi godzinami możesz spać spokojnie. Praca naszych serwerów jest monitorowana przez całą dobę przez zespół doświadczonych administratorów.

Różne okresy abonamentowe
tak

1 miesiąc - 36 zł
3 miesiące - 108 zł
6 miesięcy - 216 zł
1 rok - 360 zł - oszczędzasz 72 zł

Podane ceny są kwotami netto

Narzędzia SEO

W walce o wysokie pozycje w wyszukiwarce każda broń jest na wagę złota. Dlatego hosting SEO w Group5 wspiera najpopularniejsze narzędzia, używane przez specjalistów od pozycjonowania. Poniżej można znaleźć kilka wybranych programów. Jeżeli nie jesteś pewien, czy narzędzie, które wybrałeś będzie działać na naszym hostingu, skontaktuj się z nami.

foto

Narzędzia z rodziny Omni

Oprogramowanie Omni zostało stworzone, by usprawnić proces pozycjonowania stron internetowych. Producent oferuje m.in. automaty służące do dodawania linków, programy pomagające monitorować i zarządzać zapleczem oraz stronami pozycjonowanymi przez użytkownika.

Zakup i pobranie programów z rodziny Omni jest możliwy na stronie omniapnel.pl.
foto

Publiker

Publiker to wszechstronny program do pozycjonowania łączący zalety automatycznej, półautomatycznej i ręcznej publikacji różnego rodzaju tekstów w Internecie. Narzędzie to służy do katalogowania stron oraz publikacji treści na stronach typu Presell Pages, potocznie nazywanych "preclami".

Zamówienie programu Publiker jest możliwe na stronie publiker.pl.
Po opłaceniu licencji użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail z z informacją o sposobie pobrania plików i klucz licencji do pełnego odblokowania funkcjonalności aplikacji.
foto

Adder

System Adder zdobywa linki do pozycjonowanych stron internetowych. Odnośniki są umieszczane w wartościowych tekstach na odpowiednio wyselekcjonowanych serwisach. Większa ilość linków prowadzących do strony oznacza wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zamówienie programu jest możliwe na stronie seoadder.info.
Oprogramowanie Adder do poprawnego działania wymaga serwera VPS.
foto

System Monitorowania Pozycji Stat4Seo

System Monitorowania Pozycji Stat4Seo to popularne narzędzie pozwalające na monitorowanie pozycji stron internetowych w wyszukiwarkach. Program umożliwia codzienne sprawdzanie pozycji własnej witryny lub stron pozycjonowanych, należących do klientów. Obsługuje kilka wersji językowych wyszukiwarek.

Zakup licencji Stat4Seo jest możliwy na stronie stat4seo.pl.
Do systemu dołączona jest instrukcja instalacji. W razie potrzeby twórcy oprogramowania pomagają w instalacji na koncie FTP.
foto

DonLinkage

Program służący do pozycjonowania stron www. Jego działanie opiera się na zdobywaniu linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Linki są umieszczane w dostępnych katalogach stron, na specjalnych stronach z artykułami (tak zwane "presell pages") i w księgach gości. Baza stron jest aktualizowana co 2-3 miesiące.

Zamówienie programu jest możliwe na stronie i4a.pl.
foto

Seocat

SEOCAT to program służący do automatycznego dodawania wpisów. W zależności od wersji umożliwia dodawanie wpisów do katalogów SEO (wersja podstawowa), katalogów działających na skrypcie Sinooke i stron opartych na sNews (wersja Plus) lub stron działających na systemie WordPress i innych popularnych CMS.

Zamówienie programu jest możliwe na stronie seocat.com.pl.