Parametry konta

Nie każdy zna się na parametrach serwerów. Dlatego stworzyliśmy hosting bez limitu transferu i pojemności. Nie musisz dłużej obawiać się, że Twoja witryna zniknie z sieci w razie zwiększonego ruchu. Nie musisz również porównywać planów hostingowych i zastanawiać się, który będzie najlepszy dla Ciebie. Aktywując hosting bez limitu w Group5 wybierasz tylko okres abonamentowy i działasz. Rozpocznij 7 dni bezpłatnych testów i poznaj lepiej panel DirectAdmin w polskiej wersji językowej. To najlepsze i najbardziej intuicyjne rozwiązanie na rynku. Okres testowy możesz zakończyć bez żadnych zobowiązań. Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów i nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych usług.

Hosting bez limitu

Hosting bez limitu

Hosting bez limitu w Group5 to najtańszy i najprostszy sposób na stronę internetową, pocztę e-mail, czy cokolwiek tylko chcesz.

Prosty wybór

Prosty wybór

Nie musisz znać się na parametrach serwerów. Wybierz jak długo chcesz korzystać z hostingu i nie martw się limitami konta.

Najlepszy panel

Najlepszy panel

Podczas bezpłatnego okresu próbnego przekonasz się jak łatwe i intuicyjne jest zarządzanie hostingiem dzięki polskiej wersji panelu DirectAdmin.

teraz 95,00 zł / rok

Zamów

Zamów hosting 50% taniej i odbierz kupon AdWords. Czytaj dalej.

Pojemność konta
Bez limitu

W ramach konta hostingowego otrzymujesz nieograniczoną przestrzeń dyskową. Możesz ją wykorzystać na wszystkie usługi, jakie dostępne są w ramach konta:... - serwis WWW,
- bazę danych,
- pocztę elektroniczną.
W panelu administracyjnym znajdziesz aktualne wykorzystanie pojemności konta. Na jednym koncie hostingowym można przechowywać maksymalnie 200 000 plików.

Transfer miesięczny
Bez limitu

Nielimitowany pakiet transferu obejmuje zarówno ruch wychodzący jak i ruch przychodzący w ramach konta hostingowego. Transfer jest wykorzystywany do obsługi takich usług jak: ... - serwisy WWW,
- poczta elektroniczna,
- konta FTP.
Ruch lokalny, odbywający się w ramach serwera, nie jest zliczany. W panelu administracyjnym znajdziesz aktualne wykorzystanie transferu.

Konta FTP
Bez limitu

Dostęp do konta hostingowego za pomocą protokołu FTP umożliwia błyskawiczne i łatwe umieszczenie na serwerze plików Twojego serwisu WWW. ... Z konta FTP możesz korzystać również w trakcie aktualizacji swojej strony w późniejszym okresie. W ramach usługi hostingowej otrzymasz jedno główne konto FTP. Możesz skonfigurować dodatkowe konta dla poszczególnych podkatalogów i definiować użytkowników. Dzięki temu udostępnisz duże pliki swoim znajomym lub współpracownikom.

Konta pocztowe
Bez limitu

Możesz utworzyć dowolną ilości kont pocztowych. Do każdego konta e-mail w trakcie konfiguracji otrzymasz osobny login i hasło oraz ustaloną przestrzeń dyskową do wykorzystania na wiadomości.... Dostęp do kont e-mail możliwy jest przez przeglądarkę internetową (tzw. webmail) lub poprzez protokoły IMAP, SMTP oraz POP3. Adresy serwerów poczty przychodzącej (POP3) i wychodzącej (SMTP) znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ilość baz danych MySQL
Bez limitu

Bazy danych są niezbędne do korzystania z dynamicznego serwisu WWW, systemu bazodanowego lub wyszukiwawczego.... Są wykorzystywane przez blogi, fora dyskusyjne oraz strony internetowe oparte o system CMS. Zarządzanie bazą danych odbywa się z poziomu panelu administracyjnego za pomocą oprogramowania phpMyAdmin. Hosting w Group5 obsługuje bazy danych MySQL w wersji 5.1.
Serwer MySQL posiada zdefiniowane następujące limity:
max_questions = 200 000/1h
max_updates = 70 000/1h
max_connections = 20 000/1h
max_user_connections = 30,
max_db_size = 200 MB

Obsługiwane domeny
Bez limitu

Do każdego konta hostingowego możesz przypisać dowolną liczbę domen internetowych. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej domeny, możesz ją zarejestrować w zakładce Domeny.

Subdomeny
Bez limitu

Subdomena jest unikalnym adresem internetowym, który możesz utworzyć dla swojej domeny. Przykładowo, mając domenę moja-domena.pl, możesz stworzyć subdomenę nazwa1.moja-domena.pl.... Subdomena działa dokładnie tak samo jak Twoja główna domena, z pełną obsługą wszystkich usług oferowanych w ramach konta hostingowego. Tworząc dodatkowe subdomeny musisz poprawnie skonfigurować adresy DNS dla domeny i subdomen. Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest delegacja domeny na serwery DNS Group5. Adresy naszych serwerów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Autorespondery
bez limitu

Dzięki funkcji autorespondera pod swoją nieobecność możesz poinformować nadawcę o odebraniu od niego wiadomości. W odpowiedzi otrzyma on automatycznie wiadomość, którą wcześniej przygotowałeś.

Obciążenie procesora
do 5%

Parametr dotyczy czasu, w jakim procesor serwera jest zajęty przetwarzaniem zadań, związanych z obsługą Twojej strony www.... Większe obciążenie procesora generują witryny wykorzystujące skrypty i wykonujące dużo zapytań do baz danych. Dla hostingu współdzielonego procesor serwera obsługuje operacje wszystkich stron www utrzymywanych na danej maszynie. Jeżeli jedna ze stron zużywa za dużo zasobów serwera, inne strony przechowywane na tej samej maszynie działają wolniej. Dlatego stosujemy limit obciążenia procesora, chcąc zapewnić szybkie działanie witryn naszych klientów.

Szczegółowe statystyki
tak

Korzystając z hostingu w Group5 masz łatwy dostęp do dowolnych statystyk serwera. Możesz sprawdzić wykorzystanie miejsca przez bazy danych, pliki stron www, skrzynki pocztowe. Masz również dostęp do statystyk odwiedzin strony.

Obsługa PHP5, CGI, Perl
tak

PHP to popularny język skryptowy, służący do tworzenia dynamicznych stron internetowych.... PHP daje duże możliwości, wykorzystywane przy budowie sklepów internetowych, forów dyskusyjnych. Hosting w Group5 obsługuje język PHP w wersji 5.3.

Ochrona antyspamowa
tak

Wszystkie konta posiadają zainstalowane filtry antyspamowe. System automatycznie po otrzymaniu przesyłki sprawdza, czy dana wiadomość jest spamem, czy też nie. ... Filtry są standardowo uruchomione dla każdego konta pocztowego. Blokowanie niechcianej poczty realizowane jest przy użyciu zaawansowanych mechanizmów m.in.: RBL, URIBL, SPF.

Ochrona antywirusowa
tak

Wszystkie wiadomości e-mail są automatycznie sprawdzane pod kątem występowania wirusów komputerowych. ... Bazy dla programu antywirusowego uaktualniane są kilka razy dziennie, zapewniając błyskawiczną reakcję na nowe typy zagrożeń.

Bezpłatny adres w subdomenie .gr5.pl
tak

Do każdego konta hostingowego oferujemy darmową subdomenę w domenie gr5.pl. Jej nazwę należy podać w trakcie rejestracji usługi hostingowej.... Dzięki temu Twoje konto będzie dostępne od razu po wypełnieniu formularza rejestracji, niezależnie od tego, czy uruchomisz w nim posiadaną przez siebie domenę, czy dopiero zamierzasz ją zarejestrować.

Bezpłatna pomoc techniczna
tak

Obsługa klienta to jedna z wielu rzeczy, które wyróżniają Group5 na tle konkurencji. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak Ci pomóc.... Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Możesz napisać do nas lub zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:30.
Poza tymi godzinami możesz spać spokojnie. Praca naszych serwerów jest monitorowana przez całą dobę przez zespół doświadczonych administratorów.

Bezpłatny okres testowy
7 dni

Hosting w Group5 możesz aktywować i bezpłatnie testować przez tydzień. Konto jest automatycznie aktywowane już w chwilę po złożeniu zamówienia.... Podczas okresu testowego parametry konta są ograniczone do 1 GB pojemności i 10 GB transferu. Po zaksięgowaniu opłaty abonamentowej limity Twojego konta zostaną automatycznie wyłączone.

zamów

Podane ceny są kwotami netto

Dodatki

Panel DirectAdmin
Polska wersja panelu DirectAdmin

W cenie hostingu dostajesz do dyspozycji najbardziej intuicyjny panel na rynku. Polska wersja DirectAdmin pozwala na łatwe zarządzanie kontami e-mail, FTP i rekordami DNS. Użytkownik ma dostęp do statystyk, może dowolnie tworzyć subdomeny, zarządzać bazami danych MySQL i plikami zapisanymi na koncie. Panel daje również możliwość samodzielnego tworzenia kopii bezpieczeństwa.


PHP i MySQL
PHP i MySQL w nowych wersjach

W Group5 na bieżąco aktualizujemy stosowane technologie. Dzięki bazom danych MySQL możesz uruchomić na swoim koncie dynamiczne serwisy www, takie jak blogi czy fora dyskusyjne. Język PHP umożliwia tworzenie skryptów, wykorzystywanych przez nowoczesne aplikacje internetowe. Hosting w Group5 obsługuje PHP w wersji 5.3.26 oraz bazy danych MySQL 5.1.


Antyspam i antywirus
Filtr anstyspamowy i oprogramowanie antywirusowe

Nie przejmuj się niechcianą pocztą. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu każdy spam zostanie wyłapany zanim trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Programy antywirusowe, stosowane w Group5, zapewnią bezpieczeństwo Twoich danych, przechowywanych na serwerze. Antyspam i antywirus są dostępne dla każdego konta, bez dodatkowych opłat.


Backup - kopie bezpieczeństwa
Regularne kopie bezpieczeństwa

Dzięki nowoczesnemu panelowi DirectAdmin w każdym momencie możesz stworzyć kopię bezpieczeństwa swoich danych. Możesz również skorzystać z kopii, które wykonujemy automatycznie i przechowujemy na niezależnym serwerze. Odzyskanie danych klientów jest możliwe do dwóch miesięcy wstecz.